czwartek, 13 lipca 2017

Slutty & The Beast - Rozdział 68

W niedzielę Akira obudził się jako pierwszy. Kiedy spojrzał na zegarek, okazało się, że jest już prawie trzynasta. Blondyn leżał na plecach, ziewając sennie. Wyciągnął ręce przed siebie i ponownie spojrzał na piękny pierścionek z białego złota, umieszczony na serdecznym palcu jego lewej dłoni.
Akira nie miał pojęcia, ile to już razy spoglądał na tę szczególną ozdobę, odkąd Hiroki mu ją podarował poprzedniego wieczoru. Chłopak uśmiechnął się pod nosem i pogładził palcem wskazującym pierścionek.

Jestem zaręczony.

sobota, 1 lipca 2017

Slutty & The Beast - Rozdział 67

Brunet siedział po środku, na tylnym siedzeniu taksówki. Po jego lewej stronie spał Yuki, po prawej pijany Sora wciąż się do niego kleił. Nagle Naoki poczuł jak drobna ręka Sory ląduje na jego kroczu. Chłopak przerzucił nogę przez jego kolana i wtulając się w jego bok, niecierpliwie masował penisa bruneta przez materiał spodni i bokserek.

Naoki spojrzał w lusterko wsteczne i napotkał spojrzenie taksówkarza, który przyglądał się akcji rozgrywającej się na tylnym siedzeniu z niekłamanym zainteresowaniem. Był to młody, na oko dwudziestoparoletni chłopak. W tej chwili robił wszystko, by jednocześnie patrzeć na drogę i spoglądać w lusterko. Pomimo ciemności panującej w aucie, Naoki zauważył, że twarz kierowcy była cała czerwona.

piątek, 23 czerwca 2017

Slutty & The Beast - Rozdział 66

Hej, tu Wilku.
Który dzisiaj postanowił pobawić się w romantyka i w czasie, kiedy wy dostajecie w łapki rozdział, ja porywam moją księżniczkę do tańca.
Skarbie, kocham cię niemiłosiernie i mam nadzieję, że dzięki temu wybaczysz mi wszystko, co odpierdzielam ostatnio. <3
Nie wiem, o której go przeczytacie(ona dosłownie po zakończeniu piosenki), ale życzę przemiłej lektury. ;)

***

W barze było całkowicie ciemno. Akira poczuł się niepewnie. Czyżby Hiroki zrezygnował i już skreślił ich związek? Ostrożnie pchnął drzwi wejściowe, które uchyliły się z cichym skrzypnięciem.
Akira powoli wszedł do środka i rozejrzał się speszony. W lokalu było zupełnie ciemno. Akira wszedł w głąb sali. Wtedy nad barem zapaliło się pojedyncze, blade światło. Do uszu blondyna dotarły dźwięki spokojnej melodii.

niedziela, 18 czerwca 2017

Slutty & The Beast - Rozdział 65

Akira biegł przed siebie, co chwilę ocierając dłonią łzy, lecące po policzkach.

Dlaczego? Dlaczego? Dlaczego?

Wciąż zadawał sobie to pytanie w myślach.

Byłem szczęśliwy. Myślałem, że on też jest. Na świecie jest tylu mężczyzn, dlaczego musiała zabrać mi mojego? Wiedziałem, że Hiro pewnego dnia mnie zostawi, po to, by żyć normalnie. Ale zawsze łudziłem się, że nigdy do tego nie dojdzie...

Akira czuł nieznośny ból w sercu. Jeszcze nigdy, w całym swoim życiu, nie cierpiał tak, jak teraz. Kiedy oddalił się już dostatecznie od domu, przestał biec. Teraz szedł powoli, próbując złapać oddech.

czwartek, 15 czerwca 2017

Slutty & The Beast - Rozdział 64

- Hiro... mnie zdradza. - wyjąkał Akira, zanosząc się płaczem.

Siedział na kanapie w dużym salonie Naokiego. Sora wstał i podał blondynowi pudełko z chusteczkami. W domu był tylko on i Naoki, Yuki był wciąż w przedszkolu. Mieli go odebrać dopiero za jakiś czas.

- Nie wierzę. - odezwał się Naoki, siedząc na fotelu i przypatrując się chłopakowi - Hiroki za Tobą szaleje!
- Skąd ten pomysł Aki? Może coś źle zrozumiałeś - spytał Sora, stając obok fotela na którym siedział Naoki.

Brunet natychmiast złapał go za rękę i pociągnął na swoje kolana. Objął go w pasie, a kiedy Sora nieśmiało położył rękę na jego ramieniu, Naoki wtulił się w jego klatkę piersiową. Akira uśmiechnął się przez łzy.