poniedziałek, 18 września 2017

Fanarts

Moja kochana Lapis Agnotr, po raz kolejny wspięła się na wyżyny swojego talentu tworząc koleją odsłonę seksownego Akiry.

Lapciu Dziękuję!I mnie samej.villemo

niedziela, 17 września 2017

Slutty & The Beast - Rozdział 72

- Słoneczko...

Subtelny szept przebijał się leniwie do świadomości. Jego umysł wciąż spowijała gęsta mgła słodkiego snu. Słyszał głos i był to niezwykle piękny głos. Dobrze go znał. Ten głos był jego ulubionym. Męski, władczy, wyrażający niemałą pewność siebie, a jednak gdy kierowany do niego wypełniony był ogromną czułością. I to sprawiało, że jego świadomość zaczynała powoli się wybudzać.

- Słoneczko... Powtórzył głos nieco głośniej.
- Mhm... - mruknął chłopak cichutko, uśmiechając się przez coraz bardziej płytki sen.
- Sora... Kochanie, obudź się...

Dopiero teraz brunet dosłyszał w głosie ukochanego delikatne zniecierpliwienie i zdał sobie sprawę z tego, że coś jest nie tak. Poczuł jak Naoki ostrożnie szarpie go za ramię, usiłując wybudzić śpiącego chłopaka ze snu. Sora otworzył oczy i ujrzał ukochanego, którego mina wyrażała spore zaniepokojenie.

piątek, 8 września 2017

Mój pierwszy fanart!

Jestem nakręcona jak Akira przy Hirokim!
 Jestem totalnie wzruszona i tak bardzo zaszczycona, bo oto Slutty & The Beast doczekało się swojego pierwszego (i zapewne ostatniego, ale nie ważne) Fanartu!

Przedstawiam Wam Akirę, którego popełniła wszechstronnie uzdolniona Lapis Agnotr.

Lapciu Dziękuję z całego serducha!

villemo

 

czwartek, 31 sierpnia 2017

Slutty & The Beast - Rozdział 71

Kiedy wreszcie wyszli z sypialni, rodzice Naokiego wraz z Yukim znajdowali się już w salonie. Jun siedziała na kanapie z uśmiechem obserwując jak Adam bawi się z malcem. Ten ogromny, poważny mężczyzna leżał na dywanie, raz po raz wybuchając głośnym śmiechem, ponieważ chłopczyk klęcząc przy nim ciągle go łaskotał.

Jun odwróciła głowę w kierunku wchodzących do pomieszczenia chłopaków. Obydwaj wyglądali co najmniej podejrzanie. Naoki stał tuż za Sorą, szczerząc zęby w głupkowatym uśmiechu, natomiast twarz Sory przypominała kolorem dojrzałego pomidora. Chłopak stał z pochyloną głową, nie mając odwagi spojrzeć na matkę swojego faceta.

poniedziałek, 21 sierpnia 2017

Slutty & The Beast - Rozdział 70

W sobotni poranek Akira wprost nie mógł się doczekać aż Hiroki w końcu wstanie z łóżka i będą mogli wyjść z domu. Bo przecież to dzisiaj mieli iść razem się do jubilera i wybrać dla siebie obrączki. Pomimo niesamowitej ilości przejrzanych stron internetowych i katalogów, Akira wciąż nie mógł zdecydować co mu się najbardziej podoba i za czym właściwie ma się rozglądać. Wybór był ogromny, mimo to każdemu z pierścionków czegoś brakowało, czegoś co pasowałoby do nich obydwu, co najlepiej oddawałoby ich charaktery i wzajemną miłość. Wiedział, że wybór tak naprawdę należy do niego. Hiroki całkowicie polegał na jego guście i wyczuciu, pragnąc by jego przyszły mąż nosił na palcu taką obrączkę, która spodoba mu się najbardziej. Koszty nie grały roli.