środa, 29 marca 2017

Slutty & The Beast - Rozdział 3

Stwierdzenie, że Akira lubił seks było zbyt delikatne. Akira uwielbiał seks. Nie ważne gdzie i z kim. Byle ktoś go zerżnął. Bo Akira lubił facetów i to od zawsze, odkąd pamiętał. A skoro lubił się pieprzyć, to robił to na prawo i lewo, a że do tego lubił mieć kasę, to brał za to pieniądze.
Akira wiedział o tym jak wygląda. Był śliczny. Nie przystojny czy męski, lecz zwyczajnie piękny. Drobny, szczupły z wydatnym tyłkiem. Jego długie włosy, w kolorze jasnego blondu sięgające mu aż do pośladków, wcale nie dodawały mu męskości. Akira miał brązowe, właściwie bursztynowe oczy i wąskie usta, które często rozciągał w uśmiechu.
Akira miał 18 lat i pochodził z bardzo przeciętnej rodziny. W domu się nie przelewało, a on lubił ciuchy, gadżety i akcesoria, zatem łącząc hobby z możliwością zarobienie niezłej kasy, Akira puszczał się na prawo i lewo, robił to nawet w szkole i niespecjalnie się przejmował tym, co inni o nim myślą.


Akira nigdy nie musiał zabiegać o klientów, sami go zaczepiali, czy to w szkole, czy na ulicy, a on nie odmawiał nikomu, kto mógł mu zapłacić. Podobnie było tego październikowego dnia. Nie był to dla niego dobry dzień, same szczyle ze szkoły, a oni – nie czarujmy się – nie byli w stanie wiele zapłacić, dlatego gdy został zaczepiony na chodniku przez jakiegoś faceta w średnim wieku, szybko na to przystał. Koleś, który go zaczepił nie był specjalnie przystojny, ale zaproponował kasę, więc dla Akiry taki układ był w porządku.
Facet zaprowadził go do pobliskiego motelu. Gdy weszli do pokoju, okazało się, że klient ma kolegę, ale to nie stanowiło problemu dla Akiry, trójkąty nie były mu obce. Uśmiechnął się promiennie:
  • To co chłopaki, pozwolicie, że najpierw wezmę prysznic? - zaszczebiotał. W tym momencie jeden z nich szarpną Akirę za włosy i ściągnął na podłogę.
  • Co jest kur....?! - nie zdążył dokończyć zdania, bo tamten już zdążył rozpiąć rozporek i wsadzić mu penisa do ust. Akira był trochę zaskoczony, ale po chwili stwierdził, że wszystko mu jedno i zaczął obciągać. W tym samym momencie poczuł, jak drugi z mężczyzn dosłownie zrywa z niego spodnie i bez zbędnych wstępów ładuje mu kutasa w tyłek. Akira zawył głośno, ale żaden z tych kolesi nie przestawał. Jeden rżnął go w tyłek, drugi posuwał w usta, gdy chłopak próbował się uwolnić – zarobił siarczysty policzek.
  • Uspokój się kurwo, przecież tego chciałeś! - syknął facet, któremu Akira obciągał.
    Po postanowili zmienić pozycję. Ten, który posuwał chłopaka, złapał go za włosy i pociągnął na łóżko, położył go na plecach, podniósł nogi do góry i zaczął brutalnie pieprzyć. Drugi z mężczyzn staną po przeciwnej stronie łóżka, chwycił Akirę za ręce i związał liną nad głową chłopaka.
  • Hej, co wy kurwa wyprawiacie?! - Akira starał się uwolnić, ale tylko wzmagał brutalne ataki napastników, którzy bez litości bili go po całym ciele.
  • Przestań na chwilę – odezwał się mężczyzna, który związał mu ręce, kiedy ten drugi wyją penisa z tyłka chłopaka, ten pierwszy szybko obrócił go na plecy i przywiązał związane ręce Akiry do ramy łóżka, zmuszając jednocześnie blondyna do wypięcia tyłka. W tym momencie obydwaj mężczyźni weszli na łóżko.
  • Co wy kurwa wyprawiacie … ?! - przekleństwa Akiry przerwał dominujący ból, który nagle przeszył jego ciało. Ja pierdolę, naprawdę?! Na dwa baty?! Nie no kurwa, tym razem się doigrałem … I Akira stracił przytomność.
Kiedy z nim skończyli, mężczyźni zwyczajnie wynieśli nieprzytomnego Akirę i pozostawili
w zaułku pobliskiego baru.

Akira ;)

  villemo

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz